Deelnemerslijst

STANDHOUDERSLIJST TUINEXPO SALLAND 2017

Hoveniers:

Berentschot, Hoveniersbedrijf René, Mekkelinkweg 6b, 7447 RW  Hellendoorn, 0548-681596, www.berentschot.nl

Boerhof, Hoveniersbedrijf, Kerkuil 12, 8121 JM  Olst, 06-20151409, www.hoveniersbedrijfboerhof.nl

Bijker, Hoveniersbedrijf Ed, de Schouwe 20, 7739 PH  Vinkenbuurt, 0529-482900, www.edbijkertuinen.nl

Herman Vrielink Hovenier, Schaapmanstraat 24, 8151  BR  Lemelerveld, info@vrielinkhovenier.nl

Jopie's Groene Wereld, Welsummerweg 14b, 7722 RS  Dalfsen, 0529-431620, www.jopiesgroenewereld.nl

Nova Tuinen, Joh. van Burenstraat, 7447 HC Hellendoorn, 06-22500710. www.nova-tuinen.nl

Puur Hoveniers, Raalterdijk 1b, 7448 RA  Haarle, 06-24261705, www.puurhoveniers.nl

Sigreen Tuin- en Landschapsinrichting, Het Erf 10, 8102 KD Raalte, 06-42472157, www.sigreen.nl

Stefan Jaspers Tuin en Landschap, Veldsteeg 2, 7735 KL  Arrien, 06-15572766, www.stefanjaspers.nl

Stokvis Groentechniek en bestrating, Dick, Junnerweg 4, 7731 TN  Ommen/Junne, 0529-457052, www.dickstokvis.nl

Topgarden Hoveniers, Hilco Kragt, Kruzebrink 34, 8141 WD  Heino, 06-46111617, www.topgardenhoveniers.nl

Vasse, Hoveniersbedrijf, Oosteinde 50, 7711 BX  Nieuwleusen, 0529-481755, www.vassehoveniersbedrijf.nl

 

Overige standhouders:

Aarnink Kunststoframen, Paderbornstraat 1, 7418 BP Deventer, 0570-676600, www.aarnink.nl

Agapanthus by Piet Panthus, Beethovenlaan 57, 2215 SG  Voorhout, 06-53478802/06-81226428, www.agapanthus.nl

Agriculture of tomorrow, Blaaschendiek 8, D 49847 Itterbeck, (0049) 59489eu903, www.agriculture-of-tomorrow.eu

Atsma, Nynke, Luttenberg

BAJO Hout en IJzerwerken, Het Fiester 3, 8106 PP Mariënheem, 0572-352859, www.bajo-bouw.nl

Beuwer, Grond- en Groentechniek Eric, Lemelerweg 37, 8105 SC  Luttenberg, 06-46280910, www.ericbeuwer.nl

Bonsai Vereniging Overijssel, 06-38584788, harm.horsman@gmail.com,  www.bvoverijssel.nl

Bronzen beelden winkel, 3e Ebbingestraat 46, 8261 VR  Kampen, 038-2302360, 06-20271360, www.bronzenbeeldenwinkel.nl

Bruggen Thee, Van, Wechelerwege 52a, 7431 PC  Diepenveen, 06-445396, www.vanbruggenthee.nl

Buitengewoon, Landwinkel, Hellendoornseweg 88, 8105 ST  Luttenberg, 0572-301398, 06-29490950,

www.buitengewoonluttenberg.nl

Candy Dreams Fruitsnoep, Postbus 14, 7880 AA Emmercompascuum, www.candydreamsnederland.nl

CAVV Zuid Oost Salland, Dorpsstraat 51, 8111 AC Heeten, 0572-381541, www.zuidoostsalland.nl

Cater - Beter, Bergweg 8, 8105 TZ  Luttenberg, 06-41636900, www.cater-beter.nl

Citadel Company, The, L.J. Costerstraat 27 O, 8141 GN  Heino, 0572-763744, www.thecitadelcompany.nl

CreaGroen, Tuinontwerpbureau, De Lange Slag 36, 8111 CL Heeten, 0572-380813, 06-44560578, www.creagroen.nl

Dakpan Reiniging en coating, J. & A., Theilenskamp 10, 26188 Edewecht/Dld, 06-43585312, info@anton-dakacryl.nl, www.anton-dakacryl.nl

De Arendshoeve, Venneweg 17, 7798 CW Collendoorn, 06-12269299, www.dearendshoeve.nl

Dijkman energy systems, De Weerd 10, 8141 BT  Heino, 0572-367918, www.dijkmanenergysystems.nl

Dijkman, Klompenatelier, Luttenberg

Dream Plafonds, 't Zeegsveld 3 c, 8141 NT  Heino, 0572-394599, www.dreamplafonds.nl 

EKATOP grond- en groentechniek, Zonnebloemweg 8, 8148 SB  Lemele 06-27508781, www.ekatop.com

Elco Totaal, Spitsstraat 3, 8102 HW  Raalte, 0572-362918, www.elcototaal.nl

Enk, Leer- en werkbedrijf De, Butzelaarstraat 43, 8105  AP  Luttenberg, 0572-301776, www.leerenwerkbedrijfdeenk.nl

Flora Fits, Leliestr. 52, 7419 CW Deventer, 06-25142558, sharon.v.eunen@gmail.com

Glas Florale objecten, Algol 26, 7904 JP  Hoogeveen, 0528-263649, klaassmidts@gmail.com

Groendaktotaal, Schippersweg 2, 7448 RT  Haarle, 0548-595076, www.groendaktotaal.nl

Groot Antink, Vredenseweg 106, 7141 MB  Groenlo, 06-14637153, www.grootantink.nl

Have snoeischaren, A. ten, Bromhaar 34, 8112 AV  Nieuw Heeten, 06-52164986, www.bloemenscharen.nl

Henstra Doetinchem, Kloosstraat 22, 7002 BW  Doetinchem, 06-2249+0498, www.hensta.nl

Hostafan, Marconistraat 34, 3817 TG  Amersfoort, 06-26216835, jokewittebol@planet.nl

Houter, Handelsonderneming, E.P. Seidelstraat 81, 8507 CC Ens, 06-19003570, www.wijnvat.nl

Imelda, Sallandse bijenver. St., J. Wichink, Haarlesedijk 27, 8111 MB  Heeten, 0572-381423, johanwichink@hetnet.nl

Keramiek In de Schuure, Alina Heerink, Zennepweg 14, 8153 RG  Lemelerveld, 0572-331666, alinaheerink@gmail.com

Kleine Kadoshop, Talenstraat 7, 7926 TK  Kerkenveld, 0528-361915, e.kleine@live.nl

Klompenatelier Dijkman, Lemelerweg 22, 8105 AD  Luttenberg, 0572-301248, www.klompen.nl 

KlusZon Raalte, Heesweg 7, 8102 HJ  Raalte, 0572-362935, www.kluszon.nl

Koi centrum Van Keulen, Veenweg 9a, 7443 PA Nijverdal, 0548-616858/06-53800072, www.koicentrum.nl

De Laarman, Museum,  Luttenberg, 06-30191807, www.delaarman.nl

Landman, De, Tolhuisweg 17, 8101 BV  Raalte, 06-72364177, 06-44554546, www.wijngaarddelandman.nl

Landschap Overijssel, www.landschapoverijssel.nl

Lavandula Workshopboerderij, Gerry de Boer, Vroomshoopseweg 35, 7683 RJ Den Ham, 06-14300699, www.workshoplavandula.nl

de Leukerie, Jan Haarstraat 49, 7926 TB Kerkenveld, 0528-361948, 06-55684899, deleukerie@home.nl

Lots and More, Weiver 122-124, 1551 SL Westzaan, 06-13940240, www.lotsandmore.nl

Mijn Tuindoek, L.J. Costerstraat 11, 8141 GN  Heino, 0572-391700, www.MijnTuindoek.nl

mrk-Paint + recycled jewels, Egbert Hiddingstraat 1, 8331 KE Steenwijk, 0521-523923, www.recycled-jewels.com

Naober, Manita Weijenberg, 0573-462982, www.naober.nl

Nocciolo, Nelleke de Ligt, Heideveldsweg 1, 8339 SN  Marijenkampen, 06-55405370, www.nocciolo.nl 

Onze Eigen Tuin, Erna Beerda, p/a Peermos 13, 8043 MT Zwolle, 06-47377717, www.onzeeigentuin.nl

Pot Bloemenkwekerij V.O.F., Hooilandweg 2a, 8106 PE Mariënheem, 0572-360966, www.huyskweker-pot.nl

Prodemo Nederland, Lia & Reinier van Coeverden, 7811 HG  Emmen, 06-22328869, www.prodemonederland.nl

Rita's winkeltje/Jansen & Jansen, Bosmansweg 5, 7711 HM  Nieuwleusen, 06-30023050/06-23953944, harry_schutte@yahoo.com

Rouhof Buiten Leven, Wijheseweg 18, 98101 MB  Raalte, 06-12114477

Smids, Tuinplanten Kees, Rijneveld 45, 2771 XX  Boskoop, 06-18080703, www.groentezaadonline.nl

Stokvis Tuinontwerp, Enkweg 15, 8121 XE  Olst, 06-15625631, www.stokvistuinontwerp.nl

Strovlechtster Janny Vruwink, Bollenweg 10, 7495 RV Ambt Delden, 0547-272775, demmer@planet.nl

Swinggard, Schoolstr. Oudl. 36, 7722 SA  Dalfsen, 0529-471210, www.swinggard.nl

Tendence Tuinmeubelen b.v., Pasmaatweg 32, 7556 PH  Hengelo, 074-2507809, www.tendencetuinmeubelen.nl

T.T.A. Lemelerveld, Nieuwstraat 17b, 8151 BB Lemelerveld, 0572-312296, 06-51820369, www.ttalemelerveld.nl

Tuinfee, de,  Graaf, Anjelier 56, 7621 AM Borne, 074-2664813, www.detuinfee.nl

Tuinmani, Revalstraat 7, 7418 BJ Deventer, 0570-590712, www.tuinmani.nl

Tuinmeubelcentrum Wijhe, Wengelerafweg 6, 8131 TG  Wijhe, 0570-522032, www.tuinmeubelcentrumwijhe.nl

Tuinontwerpbureau Nelleke Meint–Kaminga, de Lange Slag 36, 8111 CL  Heeten, 06-44560578  

Veldman Tuin en Park, Hellendoornseweg 54, 8106 PL  Mariënheem, 0572-351997, 06-23459853, www.lmbveldman.nl

Venhoeven overkappingen & aluminium systemen, Bentelosestraat 46c, 7497 MR  Bentelo, 06-29014099, www.venhoeven.nl

Vloedgraven Zonwering, Nijverdalseweg 1, 8106 AA  Mariënheem, 06-23254832, www.zonweringvloedgraven.nl

Voetdijk, Tuinvormgeving Ine, Rozenhof 5, 8121 BP  Olst, 06-24727470, www.inevoetdijk.nl

Western Dream Outdoor Cooking, Bijenkorf 12, Eerbeek, 06-20371188, www.westerndream.nl

Wildkamp BV, Zompstraat 7, 8102 HX  Raalte, 06-52273586, www.wildkamp.nl 

WindbreekdoeknNL B.V., Constructieweg 6, 8152 GA  Lemelerveld, 0572-700260, www.windbreekdoek.nl

Winkel Salland, Jan de, Butzelaarstraat 66, 8105 AR  Luttenberg, 0572-301555, www.jandewinkel.nl

Woon Tevree Glas Art Galerie,Wulplaan 7, 6713 .., 06-44714991, www.woontevree.nl

Wijnbrouwersgilde, Amateur, Prins W.A.straat 9, 8152 BC  Lemelerveld, 0572-301770, a.meems3@ziggo.nl

Zonnebloem afd.Luttenberg, De, L. Steenwelle, Luttenbergerweg 10, 8105 RV  Luttenberg, 0572-301890, dinyenlucas@live.nl

Zus en zo - living/Re-new interios, Zandrug 30, 8105 BH  Luttenberg, 06-30946126, www.Re-new.nl

Zwaan-tuinen, Boompjeswal 12, 7201 CL  Zutphen, 06-18552818, www.zwaan-tuinen.nl


Overige standhouders buiten:

Boertjes Wood, Tweede Katinger 1, 7707 CW  Balkbrug, 06-11137882, www.boertjeswood.nl

Girse Design NL, Brederodestraat 2, 7442 WC  Nijverdal, 0548-616896, 06-22440210, www.girse-design.nl

Jansen Klompen en werkkleding, Groeneweg 8, 7688 RD  Daarle, 0546-697498, www.jansenklompen.nl

 

 
Foto's